تصویر یک صندلی تختخواب شو زرد رنگ در فضای دکوراسیون منزل در کتار پنجره

آشنایی با صندلی تخت شو و انواع آن

دکوراسیون داخلی منزل

پیشرفت شهرنشینی و ایجاد نیاز درکنار هم زیستن در جامعه ، باعث شده فضای محل زندگی کوچک و کوچکتر شود. بسیاری از شهروندان و افراد جامعه در خانه ها و آپارتمانهای نقلی زندگی می کنند. در این شرایط استفاده از وسایل و دکوراسیون بهینه بسیار ضروری است. یکی از این وسایل بهینه ساز دکوراسیون و فضای منزل ، صندلی  تختخواب شو می باشد. صندلی های تکی تخت شو می توانند در محل کار و در خانه قرار گرفته و به مشکلات و چالش های محدودیت فضا پاسخ دهد. در ادامه به معرفی صندلی تختخواب شو و انواع آن خواهیم پرداخت.  

صندلی تخت شو چیست

صندلی تخت شو از کاربردی ترین لوازمی است که می تواند در جاهای مختلف منزل قرار گیرد و  نیازهای مهم را بر طرف کند. صندلی های تختخواب شو می توانند در شرایطی که محدودیت فضایی و محیطی وجود دارد ، بسیار کارا باشند. این بکار آمدن آنها باعث شده تا صندلی های تخت شو در جاهای مختلف از جمله منازل ، محل کار و.. مورد استفاده قرار گیرند.

تصویری از یک صندلی تخت شو و تاثیر آن در فضای دکوراسیون داخلی منزل

تاثیر صندلی تختخواب شو در دکوراسیون داخلی منزل

نقش صندلی تخت شو در دکوراسیون داخلی

صندلی تخت شو با توجه به فضای کمی که اشغال می کند و در عین حال مزیت هایی که برای استفاده کننده گان به ارمغان می اورد، می تواند نقش بسیار مهمی در طراحی دکوراسیون منزل ایفا کند. البته صندلی های تختخواب شو بیرون از فضای دکوراسیون منازل بیشتر کاربرد محور هستند و تاثیر چندانی در دکور محل مورد استفاده نخواهند داشت. اما در چیدمان فضای منزل، قرار دادن آن در اتاق در کنار پنجره می تواند فضای آرامش بخشی بوجود آورد.

انواع صندلی تخت خواب شو

صندلی تختخواب شو با توجه به مزیتهای زیادی که دارد، در مدلها و مصارف مختلفی طراحی و بازار عرضه شده اند. این تنوع  بسیار گسترده بوده و البته بسیاری از صندلی های تخت خواب شو می تواند مصارف خیلی تخصصی داشته باشد. در ادامه قصد داریم به مهمترین انواع صندلی تختخواب شو بپردازیم.

صندلی تخت شو در فضای خانه با رنگ نارنجی

صندلی تخت خواب شو ساده

صندلی تختخواب شو ساده

صندلی تخت شو ساده از پر استفاده ترین مبل های تخت خواب شو مورد استفاده در خانه ها و ویلاها می باشد. از این صندلی در طراحی دکوراسیون داخلی خانه و بیرون خانه در حیاط و یا پشت بام استفاده می شود. صندلی تختخواب شو ساده در رنگ ها و طرح های مختلفی طراحی و تولید شده است.

صندلی تخت شو طبی با رنگ زرد در حالت تخت و صندلی

صندلی تخت خواب شو طبی

صندلی تخت شو طبی

صندلی تختخواب شو طبی از موارد بسیار پرکاربرد تختخواب شو و تاشو می باشد. جنس تشک و میزان سفتی صندلی تختخواب شو طبی از افتادگی قوس میانی بدن جلوگیری می کند و می تواند در کوتاه مدت درد مهره ها و ستون فقرات را  کاهش دهد. موارد استفاده از این نیمکت بسیار زیاد است.

تصویری از یک صندلی تخت شو چستر به همراه چرم معروف خود با زمینه قرمز

صندلی تختخواب شو چسترفیلد

صندلی تختخواب شو چستر

صندلی تختخواب شو چسترفیلد از شیک ترین مبل های موجود بوده که ویژگی های منحصر بفرد زیادی دارد. از ویژگی های خاص مبل تخت شو تکی چستر می توان به چرم و دسته بلند آن اشاره نمود. موارد استفاده از صندلی تختخواب شو چستر بسیار زیاد است. از این مبل می توان در فضای منازل و بعضاً در فضای اداری استفاده کرد.

تصویری از دو عدد صندلی تخت شو کودک در اتاق کودک

صندلی تختخواب شو کودک

صندلی تختخواب شو کودک

صندلی تختخواب شو کودکانه همانگونه که از نامش مشخص است مناسب دکوراسیون اتاق کودک و اندازه خود کودک طراحی و تولید شده است. رنگ بندی و جنس بکار رفته در راحتی تخت شو کودک بسیار مهم بوده و متناسب با سلایق کودک می باشد.

به عنوان نتیجه گیری نهایی ، مهمترین ویژگی که یک صندلی تختخواب شو دارد ، بکارگیری و استفاده از کمترین فضا می باشد. صندلی های تختخواب شو از پر استفاده ترین و پرکاربردترین وسایل در هر دکواسیونی می تواند باشد. استفاده اصحیح از صندلی تخت خواب شو می تواند علاوه بر ارائه بیشترین کارایی می تواند در طراحی دکئراسیون داخلی منزل نفپقش اساسس داشته باشد. لذا شناخت انواع صندلی تخت خواب شو می تواند کمک بسیاری در انتخاب صحیح آن داشته باشد.

هیات تحریریه چوبیکانو

ارتباط با ما

خرسندیم که نقطه نظرات شما را بخوانیم ثبت پاسخ هیات تحریریه چوبیکانو را از طریق پیامک به شما اطلاع می دهیم
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آشنایی با صندلی تخت شو و انواع آن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و بازدید حضوری
سفارش سازی
بهترین قیمت
تحویل در محل

چوبیکانو تلفیق خلاقیت و نوآوری از سرزمین هنر و زیبایی ایران ©2020